gazilerimize bağışta bulunduk...

(23-11-2007) - Antakya Defne Rotary Kulübü'nün amacı karşılıksız topluma hizmettir. Şehit ve gazi ailelerimize destek olmak istedik. Amacımız sıkıntılarını biraz olsun azaltmaktır. Şehit ve gazilerimizin acısı bütün Türk milletinin acısıdır. Bu acıyı onlarla paylaşmalıyız. Şehitlerimizi unutmayarak, gazilerimizi de yalnız bırakmayarak üzerimize düşen bu çok önemli görevi her zaman hatırlamalıyız.

Her yıl düzenleyip, geleneksel hale getirdiğimiz brunch etkinliğini bu yıl 4 kasım'da Uydukent'te gerçekleştirdik. Kazandığımız gelirle "Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği" ne eğitim seminerlerinde kullanılmak üzere aldığımız elektronik cihazları kendilerine teslim etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Birçok proje ile onların yanında olacağız. Şehit ve gazi ailelerimizin sıkıntılarını biraz olsun hafifletmek için onlara moral ve motivasyon sağlayacak projelerle yanlarında olacağız. Kulüp üyelerimizle, ailelerimizi yan yana göreceğimiz projeler planladık. Projelerimizi önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğiz.

Hibe Edilen Cihazlar :
1- 82 Ekran Lcd Tv
2- Dvd Oynatıcı
3- D-Smart Alıcı
4- 83 cm. Çanak Anten