antakya defne rotary kulübü yönetim kurulu...







Başkan

Refet ATAYURT

Asbaşkan

Erdal MİSKİOĞLU

Genel Sekreter

Selda YUMUŞAK

Sayman

Nermin TİFTİKÇİ

Yönetim Kurulu Üyesi

Süleyman ÇOLAKOĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi

Volkan EKMEKÇİ

Yönetim Kurulu Üyesi

Yavuz TOSYALI

Yönetim Kurulu Üyesi

Samim CEREB

Yönetim Kurulu Üyesi

Can HALEFOĞLU

 

antakya defne rotary kulübü komiteLEri...   

Komiteler Başkan Üye Üye
Kulüp Hizmetleri Nezihat KÖSEOĞLU    
Üyelik Cenk MİSKİ    
Halkla İlişkiler Cem TOSYALI  
Toplum Hizmetleri Perihan SEFEROĞLU  
Meslek Hizmetleri Ediz PARLAR    
Uluslararası Hizmetler Cem MERTAYAK    
Rotary Vakfı Mustafa CİVELEK    
Gençlik Hizmetleri Mehmet ŞAKAR    
Rotary Bilgileri Gülgün EROĞLU    

antakya defne rotary kulübü üyeleri...

01- Ali DÖNMEZ 25- Mehmet ŞAKAR (PHD)
02- Ali EZELSOY (PHD) 26- Melisa KARA
03- Asena SEFEROĞLU 27- Mustafa CİVELEK
04- Aydıner KALACI 28- Nafi CİVELEK
05- Aykut ÖZBUĞDAY 29- Necva BERMEDE
06- Ayla ÖZAT 30- Nermin TİFTİKÇİ
07- Bekir ATAHAN 31- Nezahat KÖSEOĞLU
08- Can HALEFOĞLU 32- Okşan HALEFOĞLU
09- Cem MERTAYAK (PHD) 33- Öner CABBARAOĞLU
10- Cem TOSYALI 34- Özgür Ildır ÖKSÜZ (PHD)
11- Cenk MİSKİ (PHD) 35- Perihan SEFEROĞLU
12- Ediz PARLAR (PHD) 36- Refet ATAYURT
13- Erdal MİSKİOĞLU 37- Samim CEREB (PHD)
14- Ertuğrul DOĞANLILAR 38- Selda YUMUŞAK
15- Feridun YÜCEER 39- Serkan SOLAK
16- Fevzi GÜNAL 40- Sevcan KAVAK
17- Gülay ÖZTÜRK 41- Sine AKILLI
18- Gülgün EROĞLU 42- Süleyman ÇOLAKOĞLU (PHD)
19- Hüseyin MURSAL 43- Süleyman UÇAR
20- İlkay ÇİNÇİN 44- Tolga BEYDEŞ
21- İzdihar ZELLUH 45- Volkan EKMEKÇİ (PHD)
22- Kamil KEÇECİOĞLU 46- Yavuz TOSYALI
23- Kenan YURTTAGÜL 47- Zekiye YİĞİTBAŞI
24- Macit BİLEN    


antakya defne rotary kulübü geçmiş dönem başkanları...

Dönem Başkan Yönetim Kurulu
1995-1996 A.Mithat KUSEYRİOĞLU Liste
1996-1997 Samim CEREB Liste
1997-1998 Cenk MİSKİ Liste
1998-1999 A.Erhan ÖKTEN Liste
1999-2000 Cem TOSYALI Liste
2000-2001 Ali EZELSOY Liste
2001-2002 Nurten SARICALI Liste
2002-2003 Necva BERMEDE Liste
2003-2004 Mehmet ŞAKAR Liste
2004-2005 Atıf ASFUROĞLU Liste
2005-2006 Oya GALİ Liste
2006-2007 Gülgün EROĞLU Liste
2007-2008 H.Ediz PARLAR Liste
2008-2009 Cem MERTAYAK Liste
2009-2010 Öner CABBARAOĞLU Liste
2010-2011 Tuban GÜÇLÜ Liste
2011-2012 Mustafa CİVELEK Liste
2012-2013 Nezihat KÖSEOĞLU Liste
2013-2014 Perihan SEFEROĞLU Liste
2014-2015 Serkan SOLAK Liste
2015-2016 Hüseyin MURSAL Liste
2016-2017 Süleyman ÇOLAKOĞLU Liste
2017-2018 Okşan HALEFOĞLU Liste
2018-2019 Volkan EKMEKÇİ Liste