h.ediz parlar dönemi...

H.Ediz PARLAR
2007 - 2008 Dönemi

 

Meslek Ödülü Verilen Kişiler Ali ŞAHİN
Cemal ÖZKAYA
Kulüp Bursiyer Sayısı 7


Proje ve Hizmetler

1- ERKEN TANI HAYAT KURTARIR : Kilise Vakfı'nda, Halk Eğitim Merkezi'nde kamuda çalışan bayanlara, Şehit ve Gazi ailelerine, Kışlasaray Lions Kulübü üyelerine, Değirmenyolu Köyü okulunda, Gözene Köyü Defne Rotary İlköğretim Okulu'nda, Yaylacık köyü hanımlarına ve üyelerimize yönelik düzenlediğimiz seminerler toplam 876 katılımcı ile gerçekleştirilmiştir.
 
2- EV-KA : Harp Malulü Şehit ve Gazi Dul ve Yetimleri Dernek Evinde 8 hafta süren EV-KA projesini başlattık. Sağlık, hukuk, iletişim, girişimcilik konu başlıklarında eğitim toplantıları düzenledik.
 
3- TOPLUM HİZMETLERİ : Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu'na projeksiyon cihazı hibe edilmesi, özel eğitim sınıfının ihtiyaçlarının giderilmesi ve okulun izolasyonunun yapılması işlerini gerçekleştirdik. İlköğretim okullarında ağız ve diş sağlığı eğitimleri düzenledik ve her çocuğa diş fırçası ve diş macunu dağıttık. Fenerbahçe İlköğretim Okulu öğrencilerinden 60 çocuğa bot ve mont yardımında bulunduk. 20 adet tekerlekli sandalye bağışı yaptık.
 
4- Yakınımızdaki Gazimiz : Yaz kampına 2 gazimizi aileleri ile birlikte yolladık. Brunch etkinliğimizden elde ettiğimiz geliri Harp Malulü Şehit ve Gazi Dul ve Yetimleri Derneğine aktardık. Yeni kurulan dernek evine eğitim çalışmalarında kullanılmak üzere lcd tv, dvd oynatıcı ve uydu sistemi bağışı yaptık.